Kommentar om användning:Köptes till gården för cirka 15 år sedan. Använts varje år och körts cirka 32 hektar per år . Alltid förvarad under tak.
Var i drift senast säsongen 2023. Startades och provades vid fototillfället och fullt fungerande. Den är startklar för jobb.Information från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Dålig broms på höger sida
Mindre läckage bromscylinder
Finns något slitage enligt bilder.Kända reparationer och lagningar:Löpande underhåll under åren.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Däckdimension: 18.4/15-26, 12.5/80-18
Information om lasthjälp: Säljaren är behjälplig vid avhämtning. Ramp finns ej
Arbetsbredd: 12 ft
Tömningsrör
Utrustad med
Instruktionsbok
Mindre läckage bromscylinder
Arbetsbredd: 12 ft
Tömningsrör
Utrustad med
Instruktionsbok