Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Nuvarande ägare har brukat tunnan ca 10 årInformation från nuvarande ägare:Glapp och slitage kan förekommaKända reparationer och lagningar:Ny rampslang 2024
Genomgången av Samson för ca 70000 krService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Hjuldimension: 800/50 R34
Central smörjning
Pump på kran
Joystick
Ramp 24 m
Harsö fördelare
Instruktionsbok
Hjuldimension: 800/50 R34
Central smörjning
Pump på kran
Joystick
Ramp 24 m
Harsö fördelare
Instruktionsbok