オークション販売用のAvant A35965 その他のガーデニング工具という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
Avant A35965 その他のガーデニング工具
販売済
Avant A35965 その他のガーデニング工具
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 2
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 3
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 4
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 5
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 6
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 7
Avant A35965 その他のガーデニング工具 画像 8
1/8
ブランド:  Avant
モデル:  A35965
製造年:  2016
場所:  スウェーデン Karlstad
掲載日:  2024/06/15
販売会社在庫ID:  1901483
オークション:  1
終了日:  2024-06-24 11:18
状態
状態:  使用済

さらに詳細 — Avant A35965 その他のガーデニング工具

スウェーデン語
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektKända reparationer och lagningar:Ny rem och knivar 2022
Typskylt: Saknas
Montering/fäste: Avant
Arbetsbredd: 1200 mm