日本 / 日本語
サインイン / 登録
サインイン / 登録
広告を掲載
広告を掲載
Agronetto
»
干し草製造用機材販売オークション
»
乾草機販売オークション
»
Fendt 乾草機販売オークション
»
Fendt Lotus 770 乾草機
Fendt Former
Fendt Lotus
Fendt Lotus 770
Fendt Twister
オークション販売用のFendt Lotus 770 乾草機
という名前の広告は販売済みで、この検索には含まれません。
類似する広告
Fendt FORMER 14055 PRO
€45,000
乾草機
2021
13.8 m
ドイツ, Melle-Wellingholzhausen
Fendt twister 8608
€11,932
乾草機
2021
ドイツ, Hamburg
Fendt former 1603 gebr. kreise
€19,900
乾草機
2021
ドイツ, Hamburg
Fendt FORMER 14055 PRO
€45,000
乾草機
2021
13.8 m
ドイツ, Melle-Wellingholzhausen
Fendt Twister 6606 DN
€10,710
乾草機
2022
6.6 m
ドイツ, Bamberg
販売済
1/50
ブランド:
Fendt
モデル:
Lotus 770
タイプ:
乾草機
製造年:
2021
正味重量:
1030 kg
場所:
デンマーク
Tølløse
掲載日:
2024/06/19
販売会社在庫ID:
936258
オークション:
1
終了日:
2024-06-26 10:53
トラックボディ
ボディ寸法:
2.9 m × 3 m × 3.4 m
状態
状態:
使用済
さらに詳細 — Fendt Lotus 770 乾草機
デンマーク語
デンマーク語
Information fra nuværende ejer:Ingen anmærkninger eller fejl som den nuværende ejer er bekendt medMaskinen har kørt 100 hektar i 2021 og ikke brugt sidenKendte anmærkninger og fejl:Mangler et par tænder
Lette brugsspor forekommer
Læssehjælp med: Maskine
Hjulmål: 15x6.5-8
干し草製造用機材
Fendt Former
Fendt Lotus
Fendt Lotus 770
Fendt Twister
Fendt 乾草機
検索結果:
38つの広告
表示
申し込む
Lette brugsspor forekommer
Læssehjælp med: Maskine
Hjulmål: 15x6.5-8